5 w 1, czyli stacja wielofunkcyjna najlepsza do uzdatniania wody ze studni

Rozwiązanie problemów z nadmierną twardością, nieodpowiednią barwą lub złym składem wody pochodzącej ze studni głębinowej nie musi być kosztownym procesem. Obecnie na rynku dostępne są rozwiązania, które pozwalają na kompleksowe radzenie sobie z wieloma różnymi zanieczyszczeniami w wodzie.

stacje wielofunkcyjne Ecoperla

Bardzo często po przebadaniu ujęcia okazuje się, że wymaga ono zastosowania filtracji. W tym celu doskonale sprawdzają się stacje wielofunkcyjne, takie jak Ecoperla Multicab oraz Ecoperla Slimline MMX.

Wydajne złoże wielofunkcyjne najwyższej jakości

Kompaktowe urządzenia filtrujące marki Ecoperla wyposażane są w nowoczesne złoże wielofunkcyjne. Stanowi ono autorską, unikalną mieszankę różnych rodzajów złóż.

Doskonale radzi sobie z usuwaniem żelaza, manganu czy amoniaku z filtrowanej cieczy, a także zmniejsza jej twardość. Dzięki temu woda ze studni głębinowej zyskuje zupełnie nową jakość.

Najlepiej dobrane komponenty

Stacje wielofunkcyjne Ecoperla Multicab oraz Ecoperla Slimline MMX produkowane są ze starannie przygotowanych komponentów, w tym głowic uznanych na całym świecie producenta. Wyposażone są również w optymalnie dobrane ustawienia Ecoperla Perfect System, dzięki którym urządzania filtracyjne mogą działać bezawaryjnie i ergonomicznie przez wiele lat. Wszystko to za sprawą specjalnie dobranych parametrów głowicy sterującej.

Kompaktowe stacje wielofunkcyjne Ecoperla znajdziesz na: https://www.zestudni.pl/stacje-wielofunkcyjne/stacje-domowe/

One thought on “5 w 1, czyli stacja wielofunkcyjna najlepsza do uzdatniania wody ze studni

  1. Obie kompaktowe stacje wielofunkcyjne Ecoperla są bardzo fajne, chociaż przyznam szczerze, że Ecoperla Multicab był naszym ostatecznym wyborem. Wygląda na bardzo solidne urządzenie. Jak na razie jest w naszej kotłowni od 2 tygodni i daje radę. Dam znać o efektach filtracji po dłuższym czasie ; )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.