Klarsan – nowoczesna inżynieria uzdatniania wody

Klarsan jest znaną, polską firmą wyspecjalizowaną w doborze urządzeń do uzdatniania wody oraz tworzeniu profesjonalnych i wydajnych stacji. W tym roku zaprezentowała się w nowej odsłonie!

Klarsan - inżynieria uzdatniania wody

4 kroki do perfekcyjnie oczyszczonej wody

Klarsan działa na polskim rynku już od ponad 10 lat. Działalność tej firmy opiera się na 4 ważnych filarach.

Pierwszym z nich jest analiza wody. Klarsan dysponuje własnym laboratorium z profesjonalną aparaturą pomiarową, dzięki której można określić wszystkie parametry fizykochemiczne wody.

Dzięki przeprowadzeniu takiego badania możliwe jest stworzenie oferty kompleksowo dopasowanej do potrzeb zleceniodawcy. Dobór urządzeń następuje po dokładnym przetestowaniu próbki wody na różnego rodzaju złożach i produktach. To pozwala dobrać najlepszą metodę. Oprócz tego na tym etapie tworzone są wizualizacje oraz pełna dokumentacja.

W ofercie Klarsanu można znaleźć także montaż i serwis. Oferta serwisowa obejmuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wśród usług są między innymi: regularna inspekcja instalacji, konserwacja, wymiana części, naprawa uszkodzeń.

Nowoczesne uzdatnianie wody

Proponowane przez firmę Klarsan urządzenia są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Często pochodzą od znanych, światowych producentów. Produkty są zgodne z najnowszymi trendami związanymi z wprowadzanymi technologiami. Cały obszar działalności ma właśnie prezentować nowa identyfikacja wizualna.

Masz problemy z wodą?

Jeśli masz problemy z jakością wody, koniecznie skontaktuj się z firmą Klarsan. Tworzy rozwiązania zarówno dla klientów indywidualnych jak i  komercyjnych.

Na stronie www.klarsan.pl znajdziesz wszystkie niezbędne dane kontaktowe oraz więcej informacji na temat oferty

Klarsan - nowa identyfikacja wizualna

2 komentarze do wpisu “Klarsan – nowoczesna inżynieria uzdatniania wody

  1. Nie znałem wcześniej tej firmy, więc dzięki za wpis, bo akurat szukałem miejsca, gdzie mógłbym wykonać analizę wody i ewentualnie poprosić o poradę. Logo wygląda naprawdę dobrze, więc brawo dla twórcy ; )

  2. Oo, mogę zdecydowanie polecić tą firmę 🙂 Sam jestem z Łodzi, wysyłałem tam wodę do analizy i zamawiałem odwróconą osmozę. Fajna obsługa, jak nie ma fali zamówień, to szybka wysyłka urządzeń i dodatkowo dobra cena za dobrą jakość. Polecam i pozdrawiam,.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.