Kolumna węglowa – idealne rozwiązanie dla osób z nadwrażliwością skóry

W dzisiejszych czasach niewiele osób ma dostęp do czystej i zdrowej wody, która nadawałaby się do bezpośredniego spożycia. Niestety długotrwałe użytkowanie wody, która nie spełnia norm użytkowych, może źle skończyć się dla naszego zdrowia. Pogorszeniu ulegnie nie tylko samopoczucie, ale również stan skóry, włosów, czy też paznokci.

kolumna węglowa Ecoperla Carbotower w domu

Woda o takiej jakości nie powinna być w ogóle stosowana przez alergików, czy też osoby posiadające nadwrażliwą skórę. Jedynym wyjściem z tej sytuacji jest zastosowanie urządzenia filtracyjnego.

Dokładne oczyszczenie

Kolumna węglowa Ecoperla Carbotower (dostępna na https://www.zestudni.pl/kolumny-weglowe/ ) gwarantuje nam maksymalne oczyszczenie wody. Węgiel aktywny usuwa chlor i jego pochodne, metale ciężkie oraz związki organiczne. Efektem jest przywrócenie naturalnego składu wody. Będzie ona nie tylko przezroczysta i bezzapachowa, ale również pyszna w smaku. Możemy ją spożywać bezpośrednio po nalaniu ze źródła.

Okres żywotności złoża

Złoże, czyli węgiel aktywny, jest niezwykle wydajne, a także tanie w eksploatacji. Nie wymaga ono częstej regeneracji. Dzięki zastosowaniu głowicy ręcznej możemy samemu zadecydować o częstotliwości oczyszczania złoża. Zaleca się jego wymianę z częstotliwością raz na 12-36 miesięcy.

One thought on “Kolumna węglowa – idealne rozwiązanie dla osób z nadwrażliwością skóry

  1. My dość długo korzystaliśmy z filtra narurowego wypełnionego węglem aktywnym, ale zużywamy duże ilości wody i to było raczej mało ekonomiczne rozwiązanie. Teraz zaczęliśmy się zastanawiać nad kupnem czegoś większego, właśnie jak kolumny węglowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.