Martwi Cie wysoki stopień twardości wody?

Twarda woda bywa w domu ogromnym problemem. Wydawać by się mogło, że jej jedynym skutkiem jest osad i nieestetyczny kamień osadzający się w różnych miejscach naszego domu. Okazuje się jednak, że twarda woda ma katastrofalny wpływ na stan naszego prania, kolor tkanin,kondycję roślin domowych, a także na nasz budżet, bo znacznie zwiększa zużycie detergentów i proszku do prania. Dlatego nie warto się z nią męczyć ani chwili dłużej!

kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro

Rozwiązanie od marki Ecoperla

Marka Ecoperla wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów, tworząc Ecoperla Toro, unikatowe urządzenie do zmiękczania wody. Zmiękczacz wody Ecoperla daje nam wodę o optymalnych parametrach, a jego obsługa i montaż są banalnie proste.

Kompaktowe wymiary

Dzięki specjalnie zaprojektowanej obudowie, węższej i mniejszej niż standardowa, mieści się nawet w najmniejszym pomieszczeniu. Fakt, że zbiornik na solanką i butla ze złożem filtrującym, są od siebie zupełnie oddzielone, sprawia, że nie zachodzą między nimi żadne niepożądane reakcje. Ponadto, podświetlany panel sterujący sprawia, że obsługa zmiękczacza nawet w ciemnych pomieszczeniach nie będzie już problemem.

Twarda woda to już przeszłość!

Podsumowując, twarda woda w domu nie jest wyrokiem. Taki stan rzeczy można zmienić i na pewno warto to zrobić, by zadbać o siebie i swój dom!

kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.