Nowa wersja Ecoperla Slimline CS. Czy wprowadzone zmiany wyjdą na plus?

Po roku obecności na rynku kompaktowego zmiękczacza wody Ecoperla Slimline CS jego twórcy, czyli polska marka Ecoperla oraz Erie Water Treatment zdecydowali się na wprowadzenie zupełnie nowych funkcjonalności. Czy będą one miały wpływ na wydajność tego zmiękczacza wody?

kompaktowe zmiękczacze wody Ecoperla Slimline CS

Jakie zmiany pojawiły się w zmiękczaczu wody Ecoperla Slimline CS?

Od stycznia 2018 można kupić odświeżoną wersję tego urządzenia. Wprowadzono duże zmiany oraz zmiany kosmetyczne, które mają spore znaczenie dla ogólnego działania zmiękczacza wody.

Jedną z najbardziej istotnych zmian na lepsze jest wprowadzenie dźwiękowego alarmu poziomu soli w zbiorniku. Od teraz koniec ze stałym monitorowaniem tej istotnej części zmiękczacza wody. Produkt sam zrobi to za nas. Dźwięk będzie słyszalny do momentu aż ręcznie wyłączymy tą funkcję na panelu sterującym.

Od teraz Ecoperla Slimline CS będą jeszcze bardziej odporne na awarie! Producent zredukował ilość elementów składowych elektrozaworów i wymienił na trwalsze części z układu solankowania. Dzięki temu poprawie uległa też wydajność.

Użytkownicy zyskają możliwość zasilania urządzenia prądem stałym DC. Wszystko za sprawą modyfikacji płytki PCB. Zmianie uległ zasilacz, oczywiście na bardziej energooszczędną wersję.

Poznaj najwyższy model zmiękczacza wody Ecoperla Slimline CS na https://www.filtry-do-wody.info/produkt/zmiekczacz-ecoperla-slimline-cs-30/

Użytkowniku, teraz możesz spać spokojnie!

Wszystkie wprowadzone modyfikacje dają jeszcze więcej zalet, bezpieczniejszą i bardziej wydajną pracę. Istotne jest także podniesienie komfortu użytkowania produktu. Teraz możemy mieć pewność, że z naszych rur będzie płynęła niezwykle miękka woda bez problemów przez wiele lat.

One thought on “Nowa wersja Ecoperla Slimline CS. Czy wprowadzone zmiany wyjdą na plus?

  1. Już od miesiąca zastanawiam się jaki zmiękczacz wody mam wybrać. Ecoperla Slimline CS jest w mojej ścisłej trójce. To nie jest głupi produkt jak za takie pieniądze. Ma naprawdę wiele funkcji, dzięki którym nie trzeba się martwić o stratę nerwów podczas użytkowania. Na przykład ten system suchego zbiornika zapobiega powstawaniu mostów, a dźwiękowy alarm przypomina o dosypywaniu soli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.