Poznaj sprawdzony sposób na problemy z twardą wodą!

Wiele osób zauważa, że ich ubrania po praniu nieco żółkną. Ponadto, mają oni problem z dokładnym domyciem naczyń. Nie wiedzą jednak, w czym tkwi problem. Odpowiedzią może być natomiast twarda woda.

Ecoperla Slimline CS zmiękczacz wody w domu

Co zrobić z twardą wodą?

Niegdyś nie było prostych sposobów na twardą wodę. Wiele osób zaciskało wiec zęby i próbowało jakoś funkcjonować z tak niskiej jakości wodą w kranie. Obecnie jednak nie jest to już konieczne. Wystarczy bowiem Ecoperla Slimline CS 30 lub jakiś inny zmiękczacz wody, aby błyskawicznie zmiękczyć wodę.

Warto zauważyć, że Ecoperla Slimline CS 30 umożliwia zmiękczenie wody do wybranego wcześniej poziomu. Niekoniecznie musi więc zmiękczać ją całkowicie. Wybranie odpowiednich ustawień jest proste, ażeby to zrobić trzeba skorzystać z głowicy sterującej. Czym jest głowica sterująca? Jest to swego rodzaju panel, będący częścią zmiękczacza wody, który wykorzystuje się do zarządzania sprzętem.

Jak to właściwie działa?

Wiele osób zastanawia się pewnie, jak właściwie działa zmiękczacz wody polskiej marki Ecoperla Slimline CS 30? Jak to się dzieje, że tak łatwo zmiękcza wodę? Odpowiedzią jest złoże filtracyjne wykonane z absolutnie najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Wyłapuje ono nawet najmniejsze cząsteczki odpowiadające za nieodpowiednią twardość wody.

3 komentarze do wpisu “Poznaj sprawdzony sposób na problemy z twardą wodą!

  1. Ja bardzo żałuję, że nie było szans na montaż zmiękczacza wody z powodu za małej przestrzeni i niezbyt dogodnych warunków. Jedyne, co nam pozostało to filtr narurowy wypełniony żywicą jonowymienną, ale wiadomo, że to już nie jest tak dobre rozwiązanie. Z drugiej strony lepsze coś niż nic.

    1. Współczuję. Też myśleliśmy nad takim filtrem z żywica, ale to kompletnie jest bez sensu.. Trzeba wymieniać żywicę co parę dni, kompletnie się to nie opłaca i zabiera dużo czasu. U nas też było mało miejsca, ale kupiliśmy taki zmiękczacz jak Ecoperla Slimline CS14, bez problemu się zmieścił, jest naprawdę kompaktowy. A 14 litrów żywicy jak najbardziej wystarczy na 2 osoby na ten moment. Polecam!

  2. Kiedyś najlepszym rozwiązaniem na twardą wodę był ocet i soda oczyszczona 🙂 A teraz? Tylko zmiękczacz 🙂 Pozdrawiam i polecam miłośnikom czystej wody

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.