Twarda woda ma negatywny wpływ na prane tkaniny!

Jeśli zauważymy, że świeże pranie jest szorstkie, kolory tkanin wyblaknięte, a na ubraniach znajdują się białe smugi, winowajcą jest twarda woda. Powoduje ona, że środki piorące nie rozpuszczają się prawidłowo, osadzając się na tkaninach.

 

Ubrania mogą być niedoprane i nieprzyjemne w dotyku. Chcąc polepszyć jakość prania stosujemy zwiększoną ilość proszku oraz płynu do płukania, co niekorzystnie wpływa na delikatne tkaniny. Żeby rozwiązać ten problem, warto zamontować w swoim domu zmiękczacz wody. Pozwoli to cieszyć się miękkością ubrań oraz ich dłuższą żywotnością.

Który zmiękczacz wody wybrać?

Wybierając odpowiednie urządzenie, warto rozważyć zakup Ecoperla Softower. Jest to dwuczęściowy zmiękczacz wody, wykonany z najlepszej jakości komponentów. Cechuje się wysoką wydajnością, a także bezawaryjną głowicą sterującą, pochodzenia amerykańskiego.

Ecoperla Softower usuwa z wody nie tylko jony wapnia oraz magnezu, które powodują jej wysoką twardość, ale też żelazo i mangan. Dodatkowym atutem tego zmiękczacza wody jest wykorzystanie w procesie regeneracji złoża przepływu przeciwprądowego Up-Flow. Jest to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. Dzięki temu jest to produkt godny polecenia dla każdego gospodarstwa domowego.

One thought on “Twarda woda ma negatywny wpływ na prane tkaniny!

  1. Nie mieliśmy zamiaru kupować zmiękczacza ze względu na jakość prania czy kąpieli, bo najzwyczajniej w świecie nie wiedzieliśmy, jaki wpływ ma taka twarda woda na takie codzienne aspekty. Jednak ciesze się, bo widzę coraz więcej plusów w planowanym zakupie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.