Twarda woda ma negatywny wpływ na prane tkaniny!

Jeśli zauważymy, że świeże pranie jest szorstkie, kolory tkanin wyblaknięte, a na ubraniach znajdują się białe smugi, winowajcą jest twarda woda. Powoduje ona, że środki piorące nie rozpuszczają się prawidłowo, osadzając się na tkaninach.

 

Ubrania mogą być niedoprane i nieprzyjemne w dotyku. Chcąc polepszyć jakość prania stosujemy zwiększoną ilość proszku oraz płynu do płukania, co niekorzystnie wpływa na delikatne tkaniny. Żeby rozwiązać ten problem, warto zamontować w swoim domu zmiękczacz wody. Pozwoli to cieszyć się miękkością ubrań oraz ich dłuższą żywotnością.

Który zmiękczacz wody wybrać?

Wybierając odpowiednie urządzenie, warto rozważyć zakup urządzenia od polskiej marki – Ecoperla Softower. Jest to dwuczęściowy zmiękczacz wody, wykonany z najlepszej jakości komponentów. Cechuje się wysoką wydajnością, a także bezawaryjną głowicą sterującą, pochodzenia amerykańskiego.

Ecoperla Softower usuwa z wody nie tylko jony wapnia oraz magnezu, które powodują jej wysoką twardość, ale też żelazo i mangan. Dodatkowym atutem tego zmiękczacza wody jest wykorzystanie w procesie regeneracji złoża przepływu przeciwprądowego Up-Flow. Jest to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. Dzięki temu jest to produkt godny polecenia dla każdego gospodarstwa domowego.

Długa gwarancja jakości

Przy wyborze odpowiedniego zmiękczacza wody warto zwrócić uwagę na jego gwarancję oraz korzystne warunki. Polska marka Ecoperla wspiera swoich Klientów i daje aż 10 lat gwarancji na wybrane zmiękczacze wody!

Jeden komentarz do wpisu “Twarda woda ma negatywny wpływ na prane tkaniny!

  1. Nie mieliśmy zamiaru kupować zmiękczacza ze względu na jakość prania czy kąpieli, bo najzwyczajniej w świecie nie wiedzieliśmy, jaki wpływ ma taka twarda woda na takie codzienne aspekty. Jednak ciesze się, bo widzę coraz więcej plusów w planowanym zakupie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.