Styczeń 2018 obfitował w wiele ciekawych wydarzeń i podsumować. Jednym z najważniejszych była niewątpliwie premiera nowej wersji zmiękczacza wody Erie IQsoft Eco. Sprawdź, jak się zmienił ten produkt i dlaczego warto przemyśleć jego zakup!

Co Erie dodało do swoich flagowych produktów?

Erie Water Treatment może nigdy nie było pierwsze z innowacyjnymi rozwiązaniami w swoich urządzeniach, jednak w zamian za cierpliwość użytkownik zawsze mógł liczyć na dopieszczenie każdego, nawet najdrobniejszego szczegółu w budowie, konstrukcji, głowicy sterującej, etc.

Tym razem Erie dodało w kompaktowych zmiękczaczach Erie IQsoft Eco:

  • Podświetlany zbiornik na sól regeneracyjną – ułatwia to dosypywanie soli tabletkowanej nawet w ciemnych pomieszczeniach ze słabym oświetleniem
  • Zminimalizowano czas regeneracji zmiękczacza wody – nie trzeba tyle czasu czekać na korzystanie z miękkiej wody
  • Zminimalizowano zużycie soli tabletkowanej – zaoszczędzimy na workach
  • Dodano funkcję WiFi – dzięki temu możemy monitorować pracę urządzenia. Aplikacja Erie Connect jest kompatybilna z systemem Android i IOS

Co jeszcze warto wiedzieć o funkcji WiFi?

Przede wszystkim warto wiedzieć, że jest przejrzysta i intuicyjna. Pozwala na monitorowanie przepływu i zużycia wody. Alarmuje, kiedy należy dosypać soli tabletkowanej do zbiornika oraz pozwala na zdalne uruchomienie trybu wakacyjnego.

Znajdź jeszcze więcej informacji na https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-erie-iqsoft-eco-26/

Najwyższa jakość

Jedynym minusem wprowadzenia nowych modeli jest podwyższenie ich ceny. Należy jednak pamiętać, ze zmiękczacze wody Erie IQsoft cieszą się ogromnym uznaniem na rynku, a wśród ich cech najczęściej wymieniana jest bezawaryjność, ekonomiczność, funkcjonalność i solidne wykonanie.