Ecoperla Profine Zero – doskonałość w każdym calu

Czy kiedykolwiek spodziewaliście się, że pomimo filtracji za pomocą systemu odwróconej osmozy woda nadal może być bogata w naturalnie występujące w niej minerały? Ecoperla Profine Zero zapewnia właśnie takie efekty. Sprawdź, co jeszcze potrafi ten produkt.

nowoczesna odwrócona osmoza Ecoperla Profine Zero

Minerały w wodzie – jak to możliwe?

Ecoperla Profine Zero nie wymaga stosowania dodatkowego wkładu do mineralizacji wody. Tylko w takim razie w jaki sposób woda jest wzbogacana w te ważne składniki? Produkt polskiej marki posiada mieszacz, który pozwala na regulację ilości minerałów w wodzie. Jeśli użytkownik chce ich mieć więcej – proszę bardzo!

Także dla właścicieli jonizatorów wody

Dzięki temu, że w wodzie zachowana jest część minerałów, ma ona odpowiednią przewodność. To oznacza, że doskonale nadaje się do procesu jonizacji. Na pewno nie spowoduje awarii jonizatora wody, nie pozostawi w nim tak zwanego kamienia. Naraz można pobrać 3,5 litra wody z prędkością 3 litrów na minutę. Ogromnym plusem Ecoperla Profine Zero jest to, że nawet po wyczerpaniu tego zapasu przefiltrowaną wodę można pobierać beż żadnych przerw i ograniczeń.

Innowacyjna filtracja, o którą nadal trudno na rynku

W tym przypadku użytkownik ma do czynienia z trzema wyjątkowymi etapami filtracji. Kiedy surowa woda trafia do urządzenia najpierw jest wstępnie oczyszczana przez wkład z węglem aktywnym. Potem przechodzi przez równolegle położone membrany osmotyczne. Na końcu jej walory są jeszcze dodatkowo polepszane. Filtr końcowy to blok węglowy połączony z membraną ultrafiltracyjną.

Wszystkie elementy (w tym wkłady oraz membrany) zostały wykonane z naprawdę wysokiej jakości materiałów. Liczne testy potwierdzają, że te rozwiązania są przede wszystkim wydajne. Przy okazji projektanci postanowili zadbać o komfort wymiany komponentów.

Rozwiązania, które nie mają sobie równych

Wśród ciekawostek, o których warto wspomnieć opisując system odwróconej osmozy Ecoperla Profine Zero jest dynamiczny zbiornik ciśnieniowy. To zupełnie nowy patent na przechowywanie wody po filtracji. Ogromną zaletą jest zachowanie wysokich standardów higieny przy stosowaniu tego rozwiązania. Następuje bardzo szybka wymiana wody, a dzięki temu użytkownik zawsze może liczyć na świeży napój. Po wyczerpaniu pojemności zbiornika (3,5 litra) nadal można pobierać wodę.

Co w zestawie z Ecoperla Profine Zero?

W pudełku można znaleźć wszystkie niezbędne akcesoria, a w dodatku piękny kranik, który będzie dobrze i elegancko wyglądał w każdej kuchni. Ten element w dodatku pełni bardzo ważną funkcję użytkową – informuje o nadchodzącej wymianie wkładów zmieniając kolor.

Teraz możesz otrzymać rabat na Ecoperla Profine Zero. Przeczytaj https://www.zestudni.pl/blog/odwrocona-osmoza-nowej-generacji-ecoperla-profine-zero/

Doskonały filtr kuchenny

Ecoperla Profine Zero ma wszystko, czego potrzebuje użytkownik: kompaktowy wymiar, proste w wymianie wkłady, wydajne membrany, nietypowe rozwiązania ułatwiające korzystanie, ale przede wszystkim cała rodzina zyskuje dostęp do zdrowej wody doskonałej do picia i przyrządzania dań.

One thought on “Ecoperla Profine Zero – doskonałość w każdym calu

  1. Polecam bardzo, doskonały filtr! Nie należy do najtańszych, ale to wysoka półka. Miałam dylemat między wieloma filtrami kuchennymi, ale do tego przekonała mnie obsługa pewnego sklepu internetowego i naprawdę uważam, że to strzał w dziesiątkę. Wydajny, nie zajmuje wiele miejsca, naprawdę wysokiej jakości produkt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.