Twarda woda występuje dziś w większości polskich gospodarstw domowych. Jej codzienne użytkowanie wiąże się z wieloma niedogodnościami. Na szczęście zmiękczacz wody Ecoperla Toro 24 rozwiązuje wszystkie te problemy od ręki. Sprawdź, co nowego przygotował polski producent.

Ulepszona głowica

Zmiękczacz wody Ecoperla Toro 24 już od pierwszych dni na rynku cieszy się wielką popularnością wśród klientów polskiej marki.

W Ecoperla Toro 24 zamontowano nowocześniejszy model głowicy, dzięki czemu obsługa urządzenia stała się jeszcze bardziej intuicyjna. Maksymalnie czytelny wyświetlacz z mniejszą liczbą przycisków gwarantuje programowanie w dosłownie pięć minut. To jednak nie wszystko.

Innowacyjna budowa głowicy pozwoliła zastosować wyższą butlę epoksydową bez zmiany wymiarów obudowy, która pozostała niewielka i opływowa.

Większa wydajność, ale wciąż te same niskie koszty eksploatacyjne

Kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro 24 łączy w sobie powiększoną ilość złoża filtracyjnego, co oznacza lepszą wydajność. Z drugiej strony, pobór wody i soli do regeneracji pozostaje nadal niezmiennie niski. Zastosowany w urządzeniu Ecoperla Perfect System, charakteryzujący oba zmiękczacze z serii Ecoperla Toro, gwarantuje dodatkowo oszczędną pracę przez długie lata. To świetna wiadomość dla osób, które cenią ekonomiczną i przyjazną dla środowiska eksploatację.

Chcesz wiedzieć więcej? Obejrzyj recenzję Ecoperla Toro 24.