Twarda woda bywa w domu ogromnym problemem. Wydawać by się mogło, że jej jedynym skutkiem jest osad i nieestetyczny kamień osadzający się w różnych miejscach naszego domu. Okazuje się jednak, że twarda woda ma katastrofalny wpływ na stan naszego prania, kolor tkanin,kondycję roślin domowych, a także na nasz budżet, bo znacznie zwiększa zużycie detergentów i proszku do prania. Dlatego nie warto się z nią męczyć ani chwili dłużej!

Rozwiązanie od marki Ecoperla

Polska marka Ecoperla wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów, tworząc Ecoperla Toro 24, unikatowe urządzenie do zmiękczania wody. Zmiękczacz wody Ecoperla Toro 24 daje nam wodę o optymalnych parametrach, a jego obsługa i montaż są banalnie proste.

Kompaktowe wymiary

Dzięki specjalnie zaprojektowanej obudowie, węższej i mniejszej niż standardowa, mieści się nawet w najmniejszym pomieszczeniu. Fakt, że zbiornik na solanką i butla ze złożem filtrującym, są od siebie zupełnie oddzielone, sprawia, że nie zachodzą między nimi żadne niepożądane reakcje. Ponadto, podświetlany panel sterujący sprawia, że obsługa zmiękczacza nawet w ciemnych pomieszczeniach nie będzie już problemem.

Ulepszona głowica sterująca

Aktualnie dostępny model Ecoperla Toro 24 jest wyposażony w ulepszony model głowicy sterującej, dzięki czemu urządzenie pracuje jeszcze wydajniej i skuteczniej niż pierwsza wersja zmiękczacza. Głowica wyposażona w maksymalnie czytelny wyświetlacz gwarantuje również szybkie programowanie urządzenia w zaledwie kilka minut.

10 lat gwarancji!

Polska marka Ecoperla zdobywa coraz większą popularność dzięki oferowanej jakości, pomocy na każdym etapie eksploatacji oraz korzystnym warunkom gwarancyjnym. Na zmiękczacze wody Ecoperla Toro dostaniemy aż 10 lat gwarancji! To naprawdę długi okres, świadczący o trwałości i dobrym doborze komponentów. Polska marka Ecoperla dba o zadowolenie swoich Klientów!

Twarda woda to już przeszłość!

Podsumowując, twarda woda w domu nie jest wyrokiem. Taki stan rzeczy można zmienić i na pewno warto to zrobić, by zadbać o siebie i swój dom! Więcej o Ecoperla Toro 24 dowiesz się, czytając: https://www.krainawody.pl/668-zmiekczacz-ecoperla-toro-24.html