Ecoperla Toro 35 to nowość od polskiej marki Ecoperla! Może być idealnym rozwiązaniem przy wysokim stopniu twardości lub przy dużym zużyciu wody. To aż 35 litrów wysokiej jakości żywicy jonowymiennej w kompaktowej obudowie! To oznacza wydajne zmiękczanie wody w nowoczesnym stylu! Sprawdź, jakie jeszcze zalety niesie ze sobą wybór zmiękczacza wody Ecoperla Toro 35!

Polska marka Ecoperla i jej produkty są widoczne na polskim rynku uzdatniania wody już od kilku lat i cieszą się dużym powodzeniem. Odbiorcy doceniają je za funkcjonalność, innowacyjność, ekonomiczne działanie i atrakcyjne ceny. Urządzenia doskonale trafiają w potrzeby użytkowników, a przy tym cechuje je niezwykła estetyka. Ecoperla stale wprowadza nowe produkty do swojej oferty. W tej chwili to zarówno filtry kuchenne, jak też centralne stacje uzdatniania wody. Ponadto w ofercie znajdziemy także akcesoria oraz preparaty do serwisowania i zwiększenia wydajności.

Jednym z najbardziej znanych produktów polskiej marki Ecoperla jest kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro. To urządzenie szczególnie cenione za ekonomiczne i wydajne działanie oraz wysokie jakościowo komponenty, a wszystko w naprawdę dobrej cenie. Do tej pory Ecoperla Toro był jednak dostępny jedynie z 24 litrami złoża filtracyjnego. To ilość idealna dla czteroosobowej rodziny. Ecoperla chciała jednak wyjść naprzeciw potrzebom większych gospodarstw domowych. Stąd pomysł na uczynienie z Ecoperla Toro serii i wprowadzenie jednego z największych na rynku kompaktowych zmiękczaczy wody – Ecoperla Toro 35.

Ecoperla Toro 35 – kogo zachwyci ten zmiękczacz wody?

Choć Ecoperla Toro 35 nie ma tylu dodatkowych funkcji, co choćby seria Ecoperla Slimline, to dla wielu rodzin będzie stanowił idealny sposób na redukcję wysokiego stopnia twardości wody. To produkt, który został stworzony na terenie Europy z dobrych i trwałych komponentów. Świetnie radzi sobie z nawet bardzo wysoką twardością wody, a przy tym nie generuje dużych kosztów eksploatacyjnych, mimo swojego rozmiaru.

Ecoperla Toro 35 jest kandydatem, nad którym warto się zastanowić, jeśli:

  • Gospodarstwo domowe jest zamieszkałe przez dużą ilość osób (6 i więcej)
  • W gospodarstwie domowym odnotowuje się duże zużycie wody
  • Stopień twardości wody jest wysoki
  • W gospodarstwie domowym jest duża ilość miejsc poboru wody

Dzięki zastosowaniu aż 35 litrów monosferycznej żywicy jonowymiennej, woda ma odpowiednio długi kontakt ze złożem filtracyjnym. To sprawia, że wymiana jonowa jest bardzo dokładna i równomierna. Zastosowanie typu monosferycznego wiąże się też z potrzebą zużycia o wiele mniejszych ilości wody i soli na regenerację niż to ma miejsce w przypadku żywicy polisferycznej.

Nie każdy chce się zdecydować na zakup dwuczęściowego zmiękczacza wody. Nie dość, że zajmuje dużo miejsca, to jeszcze trudniej utrzymać go w czystości. Estetyka też jest mniejsza. Osobom, dla których wymienione argumenty są istotne, polecamy kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35!

Ecoperla Toro 35 – tanie użytkowanie

Ecoperla Toro 35 mimo swoich wymiarów jest bardzo ekonomicznym zmiękczaczem wody. Niskie koszty eksploatacyjne zapewnia Ecoperla Perfect System kompatybilny z przepływem przeciwprądowym. To ustawienia głowicy sterującej stworzone przez doświadczonych ekspertów marki Ecoperla. Dzięki nim praca urządzenia jest zrównoważona, a możliwość wystąpienia awarii zminimalizowana. Ponadto żywica jonowymienna nie ulegnie przedwczesnemu zużyciu.

Warto wybierać urządzenia wyposażone w Ecoperla Perfect System, ponieważ dają gwarancję możliwie najmniejszego zużycia wody i soli na regenerację, jednak bez straty dla samego procesu. Dzięki temu wydajność wymiany jonowej zostaje zachowana.

Mieszacz w Ecoperla Toro 35

Ecoperla Toro 35 jest wyposażony w mieszacz. Dzięki takiemu dodatkowi istnieje możliwość dopasowania stopnia twardości wody na wyjściu ze zmiękczacza wody i dobór tej wartości do własnych potrzeb. Nie każdy chce korzystać z całkowicie zmiękczonej wody.

Bypass w Ecoperla Toro 35

Kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35 posiada także wbudowany zawór obejściowy bypass. W taki sposób z łatwością można ominąć zmiękczacz wody w instalacji.

Ulepszona głowica sterująca

Najnowsza wersja zmiękczacza wody Ecoperla Toro 35 została wyposażona w ulepszoną głowicę sterującą, dzięki której urządzenie pracuje jeszcze wydajniej i skuteczniej. Producent wyeliminował w ten sposób wszelkie problemy pojawiające się w pierwszym modelu.

Długi okres gwarancji

Na kompaktowe zmiękczacze wody z serii Ecoperla Toro dostaniemy aż 10 lat gwarancji! To naprawdę długi okres, świadczący o trwałości i dobrym doborze komponentów.

Szukaj w dobrych sklepach z branży uzdatniania wody

Szczegółowe informacje na temat Ecoperla Toro 35 oraz pełną ofertę marki Ecoperla znajdziecie w dobrych sklepach stacjonarnych i internetowych z branży uzdatniania wody.

Poznaj jeszcze lepiej Ecoperla Toro 35: https://www.ultrafiltracja.pl/pl/p/Zmiekczacz-Ecoperla-Toro-35/658