Domowe stacje uzdatniania wody to coraz chętniej wybierane urządzenia. Największą popularnością cieszą się centralne zmiękczacze wody, które usuwają z wody jony wapnia i magnezu, zabezpieczając tym samym miejsca poboru wody, instalacje oraz urządzenia AGD przed tzw. kamieniem kotłowym. Niedawno na rynku miała miejsce premiera nowej serii zmiękczaczy wody od polskiej marki Ecoperla – Ecoperla Vita. Zobaczcie czym się charakteryzują!

Designerskie stacje uzdatniania na miarę Twoich potrzeb

Ecoperla Vita to kompaktowe zmiękczacze wody, dostępne w dwóch rozmiarach. Wysokiej jakości komponenty od europejskich i amerykańskich producentów zamknięte są w odpornej na uszkodzenia, eleganckiej, czarnej obudowie. Dodatkowo, głowica sterująca zabezpieczona jest półprzezroczystą, łatwo zdejmowaną pokrywą. Dzięki obudowie urządzenia, jego montaż będzie niewiarygodnie prosty i szybki! Dodatkowo, otwór na sól tabletkowaną jest na tyle duży, że jej dosypywanie nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Dwa modele zmiękczaczy wody do wyboru

Ogromnym ułatwieniem dla użytkownika jest możliwość wyboru pomiędzy dwoma rozmiarami zmiękczacza wody. Mniejszy model mieści 12 litrów (Ecoperla Vita 12) i zmieści się nawet w zwykłej szafce kuchennej. To rozmiar idealny dla niewielkich mieszkań bądź rodzin, które nie zużywają dużo wody. Natomiast większy model, Ecoperla Vita 25, posiada aż 25 litrów złoża, zatem pracuje wydajnie nawet na potrzeby 4-osobowego domku jednorodzinnego. Dwa zupełnie różne rozmiary zmiękczacza wody pozwalają na dobór odpowiedniego rozmiaru do konkretnych potrzeb.

Co znajdziemy wewnątrz obudowy?

Tylko najlepsze komponenty. Seria zmiękczaczy wody Ecoperla Vita została wyposażona w monosferyczną żywicę jonowymienną najwyższej jakości, amerykańską głowicę firmy Clack, a także systemy oszczędnościowe, które korzystnie wpływają na późniejsze koszty eksploatacji.

Zdecyduj się na zmiękczanie wody w najlepszym stylu!

Uwaga, to jeszcze nie wszystko. Urządzenia dostaniemy w sklepach internetowych u dystrybutorów naprawdę w korzystnej cenie! Jeśli zatem nadal zastanawiacie się nad tym, jaki model zmiękczacza wody wybrać, to dobry moment na decyzję!