Wydawało nam się że informacje, które docierały do nas na przestrzeni ostatnich tygodni są mocno przesadzone, ale teraz musimy posypać głowę popiołem i przedstawić kilka faktów na temat znanych na rynku zmiękczaczy wody – Denver i WaterMark.

Ludzie pisali, narzekali, komentowali. Prawda jest taka, że czas najwyższy napisać kilka cierpkich słów kierowanych do hiszpańskiego producenta – marki Puricom. Zachwalane w sieci urządzenia ostatnimi czasy psują się na potęgę. Postanowiliśmy napisać dlaczego.

Głowica sterująca – niskiej jakości. Złoże jonowymienne – niskiej jakości. Podzespoły – niskiej jakości. Trzy razy nie. To są naszym zdaniem najważniejsze przyczyny takie stanu rzeczy jaki obserwujemy w ostatnim czasie. Udawało się przez rok, dwa… Kiedy już na etapie produkcji tracimy wszystko to co najważniejsze ciężko oczekiwać, by dla użytkowników ostatecznych trafiały najlepsze możliwe urządzenia.

Co jest zatem alternatywą dla tych zmiękczaczy wody, które do tej pory były znane na rynku uzdatniania wody w Polsce? Eksperci z branży uzdatniania wody, znani blogerzy czy wreszcie sami użytkownicy twierdzą zgodnie, że stosunek jakości do ceny na pierwszym miejscu miejscu pozycjonuje markę Ecoperla. Dwa topowe produkty tej marki to absolutny hit 2017 roku. Ecoperla Toro i Ecoperla Slimline – to o nich usłyszycie zapewne nie raz. A jeśli jesteście zainteresowani zakupem urządzenia do zmiękczacza wody – na pewno mocno pochylicie się nad tymi rozwiązaniami.