Choć zainteresowanie tematem zmiękczania wody ciągle wzrasta, a rynek regularnie wzbogacany jest o nowe produkty, wybór zmiękczacza wody wciąż nie jest łatwy. Problemem najczęściej jest brak miejsca lub dopasowanie wielkości zmiękczacza wody do potrzeb użytkowników, ale także wątpliwości, co do jakości konkretnego urządzenia. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów polska marka Ecoperla stworzyła nową linię wysokiej jakości kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Softcab.

Nawet 10 lat gwarancji

Linia zmiękczaczy wody Ecoperla Softcab została stworzona z najlepszych amerykańskich i europejskich komponentów, co gwarantuje niezawodność urządzeń. Producent oferuje nawet 10 lat gwarancji na każdy zmiękczacz wody Ecoperla Softcab. Zmiękczacze tej serii powstały przy współpracy z amerykańską marka Clack i zostały bardzo dobrze przemyślane. Panel sterujący z wyświetlaczem, obudowa oraz mieszacz zostały zintegrowane z głowicą sterującą Clack. Butla urządzenia wypełniona jest wydajną monosferyczną żywicą jonowymienną, co gwarantuje skuteczną, ale i oszczędną pracę zmiękczacza wody. Systemy antyzalaniowe oraz wstępne ustawienia głowicy, sprawiają, że instalacja oraz użytkowanie urządzania są nie tylko proste i ekonomiczne, ale także bezpieczne.

Zmiękczacz wody odpowiedniej wielkości

Stając przed wyborem zmiękczacza do swojego domu, dowiadujemy się, że wielkość urządzenia, a de facto objętość żywicy zmiękczającej jest dobierana na podstawie ilości zużywanej przez nas wody oraz twardości tej wody. Ekonomiczny zmiękczacz wody musi być dopasowany do potrzeb konkretnego domu – nie może być ani zbyt mały, ani zbyt duży. Zmiękczacze Ecoperla Softcab są dostępne w trzech wielkościach pozwalających na najlepsze dopasowanie:

  • Ecoperla Softcab 12 – mały zmiękczacz wody odpowiedni dla 1-2 osób, idealny zmiękczacz do mieszkania w bloku
  • Ecoperla Softcab 25 – zmiękczacz o najbardziej uniwersalnej wielkości, odpowiedni dla 3-4 osób
  • Ecoperla Softcab 35 – zmiękczacz wody dla dużych rodzin, sprawdzi się tam, gdzie woda jest bardzo twarda

Za mało miejsca na zmiękczacz wody?

Zmiękczacze wody Ecoperla Softcab to urządzenia kompaktowe. Składają się tylko z jednej części: butla ze złożem jonowymiennym oraz zbiornik na solankę są zamknięte w smukłej i wytrzymałej obudowie. Każdy zmiękczacz wody Ecoperla Softcab ma tylko 32 cm szerokości, dzięki czemu łatwo schować go w wąskiej wnęce czy zabudowie meblowej Nie musimy zatem dłużej zmagać się z twardą wodą. Wystarczy skontaktować się z ekspertami marki Ecoperla i wybrać zmiękczacz wody na miarę swoich potrzeb.