Duże cząstki zanieczyszczeń w wodzie są bardzo powszechnym problemem spotykanym w wodociągach oraz studniach. Ich prawidłowa filtracja nie jest zazwyczaj możliwa do zrealizowania przy użyciu zwykłych filtrów mechanicznych. Dodatkowo wymagają one bardzo częstej i regularnej wymiany wkładów. Rozwiązaniem może być zastosowanie odpowiedniego urządzenia o dużych wydajnościach, które pozwolą na usunięcie zanieczyszczeń mechanicznych.

Usuwanie nawet najtrudniejszych zanieczyszczeń z wody

W skład urządzeń polskiej marki Ecoperla z serii Ecoperla Tower wchodzi system Ecoperla Sedimentower. Jest to niezwykle skuteczny i wydajny zamiennik dla mniej efektywnych filtrów narurowych, których działanie jest zbyt standardowe. Wykonana przy pomocy tego urządzenia filtracja gwarantuje uzyskanie odpowiedniego efektu, przede wszystkim ze względu na dużą powierzchnię kontaktu złoża oraz wody. Złoże obecne w urządzeniu charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami oraz długą żywotnością.

Rozwiązania dobrane do oczekiwań użytkowników

Urządzenie polskiej marki Ecoperla Sedimentower zbudowane jest z głowicy sterującej oraz odpornej na korozję i wytrzymałej butli epoksydowej. Nie współpracuje z ustawieniami Ecoperla Smart System, dlatego użytkownik ma możliwość samodzielnego określenia częstotliwości oraz czasu regeneracji, a także ustawienia wszystkich najważniejszych parametrów.

Długa gwarancja

Na każdą stację uzdatniania z serii Ecoperla Tower dostaniemy aż 10 lat gwarancji! To naprawdę długi okres, świadczący o trwałości i dobrym doborze komponentów. Polska marka Ecoperla dba o zadowolenie swoich Klientów!