Coraz większa różnorodność filtrów kuchennych na rynku sprawia, że trudniej zdecydować się na jeden model, najlepszy dla naszych potrzeb. Dlatego dzisiaj zostanie zaprezentowane urządzenie, które jest prawdziwą rewolucją na rynku filtrów do wody. Poznajcie Ecoperla Revo, czyli inteligentny, nowoczesny system odwróconej osmozy polskiej marki!

Minimalistyczny design i wysoka jakość

Odwrócona osmoza Ecoperla Revo została zamknięta w designerskiej, minimalistycznej obudowie, która dzięki braku zbiornika magazynującego wodę nie zajmie wiele miejsca. Może pracować zarówno w pionie, jak i w poziomie. Z przodu obudowy znajdują się wkłady filtracyjne oraz dioda, która informuje swoim kolorem o konieczności wymiany wkładów.

System filtruje wodę na trzech etapach. Pierwszy z nich to wkład mechaniczno-węglowy, który oczyszcza wodę z zanieczyszczeń chemicznych i mechanicznych. Następnie membrana osmotyczna o wysokiej wydajności 600 GPD zatrzymuje najmniejsze zanieczyszczenia, w tym metale ciężkie, pestycydy, mikroplastiki oraz mikroorganizmy. Ostatni wkład końcowy szlifuje smak, barwę i zapach wody. Ecoperla Revo generuje także niezwykle niski odrzut do kanalizacji – to tylko 1 litr odrzutu na 2 litry oczyszczonej wody!

Bieżąca kontrola jakości wody

Odwrócona osmoza Ecoperla Revo samodzielnie kontroluje swoją pracę. Posiada w swoim wyposażeniu elegancki kranik z wyświetlaczem, na którym widnieją dwa wskaźniki:

  • Kropelka – informująca o jakości wody, dzięki wbudowanemu miernikowi TDS
  • Obwódka – jej kolor sygnalizuje czas pozostały do wymiany wkładów filtracyjnych

Urządzenie zostało także wyposażone w bardzo czujny mikroprocesor, który odpowiada za kontrolowanie pracy. Jeżeli nie pobieramy wody przez ponad 24 godziny, system załącza płukanie wkładów. To rozwiązanie powstało, aby zadbać o maksymalnie higieniczna pracę!

Rewolucyjne rozwiązania

Ecoperla Revo posiada także wiele innych, innowacyjnych rozwiązań, które zapewniają bezpieczną pracę i ułatwiają eksploatację:

  • Alarm dźwiękowy, który sygnalizuje awarie urządzenia (wyciek wody, brak ciśnienia, konieczność wymiany wkładów)
  • Detektor wycieku wody Aquastop – bardzo czuły system, który w momencie wycieku wody blokuje jej dostęp do filtra
  • Niezwykle cicha pompa ciśnieniowa, która pozwala na pobór aż 1,6 litra wody na minutę
  • Szczegółowo oznaczone miejsca podłączeń, ułatwiające montaż systemu
  • Wykręcane wkłady filtracyjne z wbudowanymi uszczelkami – ich wymiana zajmie dosłownie kilka chwil!

Think Green with Ecoperla – zadbaj o środowisko z Ecoperla Revo!

Ecoperla Revo to inteligentny system odwróconej osmozy, który okazuje się być świetną alternatywą dla wody w plastikowych butelkach. Co więcej, to troska nie tylko o wygodę oraz zdrowie, ale także o środowisko! Jeśli zatem szukacie nowoczesnego oraz inteligentnego rozwiązania do swojej kuchni, a przy okazji chcielibyście wprowadzić do swojego domu ekologiczne rozwiązania, Ecoperla Revo zostało stworzone właśnie z myślą o Was!