Często boli Cię głowa? Masz problemy skórne i nadmiernie wypadają Ci włosy? W nocy dokuczają Ci bolesne skurcze mięśni i w ogólne masz problemy ze snem, a w ciągu dnia jesteś rozdrażniony?

Zatem należysz do powiększającego się grona osób cierpiących na zakwaszenie organizmu. Zaburzenie równowagi kwasowo – zasadowej można jednak łatwo zlikwidować – i nie trzeba w tym celu radykalnie zmieniać trybu życia. Skutecznym sposobem jest picie wody alkalicznej, która dzięki zasadowemu odczynowi neutralizuje zakwaszenie organizmu.

Jak zdobyć wodę alkaliczną?

Woda alkaliczna dostępna w sklepach wciąż jest towarem deficytowym i stosunkowo drogim. Ale jest bardzo prosty i niedrogi sposób na jej pozyskanie – to montowany w kranowym filtrze wody wkład rewitalizujący od polskiej marki Ecoperla Elixir. Przepływając przez Ecoperla Elixir woda kranowa wzbogacana jest w bardzo duże ilości magnezu, dodatkowo jej pH zmieniane jest na zasadowe. A Ty, pijąc taką wodę, z każdym łykiem dostarczasz organizmowi niezbędnych minerałów i kompleksowo dbasz o zdrowie.

Dbanie o zdrowie jeszcze nigdy nie było takie proste!

Wystarczy zatem odkręcić kran i delektować się doskonałym smakiem wody alkalicznej, aby zadbać o zdrowie całej rodziny. Taka tania, wygodna i skuteczna metoda powinna stać się zdrowym nawykiem w każdym domu.

wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir