Po roku obecności na rynku kompaktowego zmiękczacza wody Ecoperla Slimline jego twórcy, czyli polska marka Ecoperla oraz producent Pentair zdecydowali się na wprowadzenie zupełnie nowych funkcjonalności. Czy będą one miały wpływ na wydajność tego zmiękczacza wody?

Jakie zmiany pojawiły się w zmiękczaczu wody Ecoperla Slimline?

Od niedawna można kupić odświeżoną wersję tego urządzenia. Wprowadzono duże zmiany oraz zmiany kosmetyczne, które mają spore znaczenie dla ogólnego działania zmiękczacza wody.

Jedną z najbardziej istotnych zmian na lepsze jest wyposażenie zmiękczaczy wody w moduł WiFi oraz wprowadzenie dźwiękowego alarmu poziomu soli w zbiorniku. Od teraz koniec ze stałym monitorowaniem tej istotnej części zmiękczacza wody. Produkt sam zrobi to za nas. Dźwięk będzie słyszalny do momentu aż ręcznie wyłączymy tą funkcję na panelu sterującym. Za pomocą dostępnej aplikacji możemy ponadto połączyć się z naszym urządzeniem i monitorować zdalnie jego pracę!

Od teraz zmiękczacze wody Ecoperla Slimline będą jeszcze bardziej odporne na awarie! Producent zredukował ilość elementów składowych elektrozaworów i wymienił na trwalsze części z układu solankowania. Dzięki temu poprawie uległa też wydajność.

Użytkownicy zyskają możliwość zasilania urządzenia prądem stałym DC. Wszystko za sprawą modyfikacji płytki PCB. Zmianie uległ zasilacz, oczywiście na bardziej energooszczędną wersję.

Poznaj najwyższy model zmiękczacza wody Ecoperla Slimline 24 na https://www.filtry-do-wody.info/produkt/zmiekczacz-ecoperla-slimline-24/

Użytkowniku, teraz możesz spać spokojnie!

Wszystkie wprowadzone modyfikacje dają jeszcze więcej zalet, bezpieczniejszą i bardziej wydajną pracę. Istotne jest także podniesienie komfortu użytkowania produktu. Teraz możemy mieć pewność, że z naszych rur będzie płynęła niezwykle miękka woda bez problemów przez wiele lat.