Jedną z najważniejszych nowin 2022 roku jest niewątpliwie premiera nowej wersji zmiękczacza wody z WiFi Pentair IQsoft. Sprawdź, jak się zmienił ten produkt i dlaczego warto przemyśleć jego zakup!

Co Pentair dodało do zmiękczaczy wody Pentair IQsoft?

Pentair może nigdy nie było pierwsze z innowacyjnymi rozwiązaniami w swoich urządzeniach, jednak w zamian za cierpliwość użytkownik zawsze mógł liczyć na dopieszczenie każdego, nawet najdrobniejszego szczegółu w budowie, konstrukcji, głowicy sterującej, etc.

Tym razem Pentair dodał w kompaktowych zmiękczaczach z WiFi Pentair IQsoft:

  • Dźwiękowy alarm poziomu soli – ułatwia to dosypywanie soli tabletkowanej. Nie trzeba samodzielnie o tym pamiętać
  • Zminimalizowano czas regeneracji zmiękczacza wody – nie trzeba tyle czasu czekać na korzystanie z miękkiej wody
  • Zminimalizowano zużycie soli tabletkowanej – zaoszczędzimy na workach
  • Dodano funkcję WiFi – dzięki temu możemy monitorować pracę urządzenia. Aplikacja ConnectMySoftener jest kompatybilna z systemem Android i IOS

Co jeszcze warto wiedzieć o funkcji WiFi?

Przede wszystkim warto wiedzieć, że jest przejrzysta i intuicyjna. Pozwala na monitorowanie przepływu i zużycia wody. Alarmuje, kiedy należy dosypać soli tabletkowanej do zbiornika oraz pozwala na zdalne uruchomienie trybu wakacyjnego.

Znajdź jeszcze więcej informacji na https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-pentair-iqsoft-25/

Najwyższa jakość zmiękczaczy wody z WiFi Pentair IQsoft

Zmiękczacze wody z WiFi Pentair IQsoft cieszą się ogromnym uznaniem na rynku, a wśród ich cech najczęściej wymieniana jest bezawaryjność, ekonomiczność, funkcjonalność i solidne wykonanie.