Czy słyszeliście już o nowej serii kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline? To wyjątkowe produkty, obecnie opatrzone w WiFi! To oznacza, że mamy już do czynienia nie tylko z solidnymi produktami, ekonomicznymi i wydajnymi, ale również niezwykle łatwymi w obsłudze oraz utrzymaniu! Poznajcie bliżej serię zmiękczaczy wody z WiFi Ecoperla Slimline!

Niedawno miała miejsce premiera niezwykłej serii kompaktowych zmiękczaczy wody. Ecoperla Slimline to pierwsze w ofercie polskiej marki Ecoperla zmiękczacze wody z WiFi! Te urządzenia powstawały dzięki ścisłej współpracy z Pentair. To korporacja o globalnym zasięgu, której produkty są cenione za solidne wykonanie oraz bezawaryjność. Zmiękczacze wody z WiFi Ecoperla Slimline są wprost naszpikowane ciekawymi funkcjami i dodatkami. Użytkownicy mają trzy rozmiary do wyboru: Ecoperla Slimline 14, Ecoperla Slimline 17 i Ecoperla Slimline 24.

Doskonale przemyślane zmiękczacze wody z WiFi

Zmiękczacze wody z WiFi Ecoperla Slimline mogą stanowić doskonały wybór do domu. Jeśli tylko pozwalają na to fundusze, warto pochylić się nad tą propozycją, ponieważ te zmiękczacze wody zostały dokładnie dopracowane w każdym detalu. Od solidnej obudowy i jej niewielkich wymiarów, po głowicę sterującą z elektrozaworami i monosferyczną żywicę jonowymienną.

Ecoperla Slimline jest tani w utrzymaniu, zużywa minimalne ilości wody oraz soli na regenerację. Wpływ mają na to między innymi: solankowanie proporcjonalne, Ecoperla Perfect System, przepływ przeciwprądowy, cykle w regeneracji obmyślane przez projektantów. W dodatku w zmiękczaczach wody z WiFi Ecoperla Slimline znajdziemy system suchego zbiornika soli oraz dźwiękowy alarm poziomu soli.

Funkcja WiFi w zmiękczaczach wody Ecoperla Slimline

W zmiękczaczach wody Ecoperla Slimline najciekawszy dodatek stanowi moduł WiFi. Dzięki niemu można na bieżąco śledzić i kontrolować pracę zmiękczacza wody. Poprzez dedykowaną aplikację mamy dostęp do informacji związanych z regeneracją, przepływem i zużyciem wody. Podczas urlopu można uruchomić tryb wakacyjny, dzięki któremu zmiękczacz wody nie zregeneruje się podczas nieobecności. Aplikacja może nam też przypominać o potrzebie uzupełnienia soli tabletkowanej oraz konieczności umówienia serwisu na przegląd.