Filtry i wkłady marki Cintropur obecne są na rynku już od przeszło czterdziestu lat. Belgijska marka stale się rozwija. Dzięki temu produkty są dobrej jakości i wykazują znaczące oszczędności. Nowatorskie rozwiązania sprawiają, że urządzenia do uzdatniania wody Cintropur można dopasować do każdych potrzeb. Wszystkie produkty posiadają wymagane na europejskich rynkach atesty.

Filtry Cintropur

Filtry wyróżnia system umieszczenia w głowicy wirówki, która podczas przepływu wody strąca większe zanieczyszczenia na dno klosza. Pozwala to na dłuższe korzystanie z jednego filtra. Serię domową montuje się przed stacją uzdatniania wody lub w celu ochrony instalacji. Produkty skierowane do przemysłu cechuje wysoka wytrzymałość i wielość zastosowań, chociażby w dużych zakładach. Lampy bakteriobójcze zabijają bakterie z wody na przykład studziennej i doprowadzają ją do stanu przydatności.

Wkłady Cintropur

Wkłady można podzielić na analogiczne serie. Produkty domowe można dobierać dokładnie na podstawie potrzeb. Wystarczy zdecydować się na dany mikronaż wkładu i zyskać pewność, że urządzenia usunie określone zanieczyszczenia. W serii przemysłowej ciekawym punktem są wkłady nylonowe wielokrotnego użytku. Węgiel aktywny uzupełni klosze w wersji TE lub puszki CTN.