Atlas Filtri to włoska firma, na rynku obecna już od 35 lat, która zajmuje się produkcją i dystrybucją urządzeń do uzdatniania wody. Oferta obejmuje zarówno asortyment do kuchni, domu jak i przemysłu. Każdy z produktów posiada wszystkie potrzebne atesty. Dzięki temu klient ma zapewnione bezpieczeństwo użytkowania. Ofertę można podzielić na filtry i wkłady.

Filtry Atlas Filtri

Filtry włoskiej marki wykonane są z wyjątkowo wytrzymałych materiałów. To właśnie dlatego są w stanie działać nawet kilkanaście lat bez usterki. Oferta podzielona jest na serie. SX i BX dzięki zastosowanym mechanizmom mogą zmieniać swoje funkcje w zależności od zamocowanego wkładu. Hydra i FA posiadają z kolei nowoczesny, wbudowany system do samoczyszczenia. Dzięki temu nie trzeba wymieniać ani kupować filtrów. Takie rozwiązanie to oszczędność czasu i pieniędzy. Seria K to prawdziwa oferta dla osób, które potrzebują pomocy przy zadaniach specjalnych. Filtry BIG to z kolei kontynuacja popularnych już urządzeń znanych wcześniej pod nazwą Big Blue.

Atlas Filtri Sanic oraz inne modele filtrów i ich parametry są dostępne na stronie https://www.krainawody.pl/19-filtry-atlas-filtri

Filtry Wkłady Atlas Filtri

Wkłady to uzupełnienie obudów. Podobnie jak filtry, zostały podzielone na analogiczne serie. Najlepiej stosować je razem. Właśnie wtedy można uzyskać najlepsze efekty.