W styczniu 2017 na rynku uzdatniania wody pojawiła się nowa marka urządzeń filtracyjnych. Czym się wyróżnia i dlaczego warto zapoznać się z ofertą polskiej marki Ecoperla?

Dlaczego powstała Ecoperla?

Ecoperla zapełnia lukę w branży uzdatniania wody. To polska marka, która jest odpowiedzią na realne potrzeby użytkowników. Przy projektowaniu wzięto pod uwagę uwagi serwisantów oraz instalatorów. Priorytetem było stworzenie trwałych, funkcjonalnych i ekonomicznych rozwiązań filtracji wody.

Troska o użytkownika

Polska marka oferuje urządzenia do kompleksowego uzdatniania wody na terenie całego domu. Od filtrów kuchennych po łączone stacje stworzone z urządzeń o dużych wydajnościach. Wszystko po to, by rodziny mogły cieszyć się zdrową wodą wysokiej jakości niezależnie od rodzaju ujęcia, z którego pochodzi.

Wygodna filtracja

Wszystkie produkty powstają na terenie Europy. Większość urządzeń filtracyjnych polskiej marki Ecoperla nie wymaga zaangażowania użytkownika. Często produkty wystarczy jedynie zamontować. Posiadają doskonale dobrane komponenty i były tworzone przy współpracy z najlepszymi z branży (Clack, Erie).

Ekologiczne rozwiązania

Wszystkie produkty Ecoperla posiadają specjalne systemy zaprojektowane przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w uzdatnianiu wody. Powstałe systemy zapewniają bezpieczeństwo, bezawaryjną pracę przez długie lata oraz niskie koszty eksploatacji.

Ecoperla Perfect System to doskonale dobrane paramtery pracy głowicy sterującej w kompaktowych zmiękczaczach wody i stacjach wielofunkcyjnych. Ecoperla Smart System to ustawienia głowicy sterującej w serii Ecoperla Tower dobrane do indywidualnych wyników jakości wody. Ecoperla Security System to system antyzalaniowy obecny w filtrach kuchennych.

Funkcjonalność

Design urządzeń oraz zastosowane rozwiązania zostały przemyślane w taki sposób, by były jak najbardziej funkcjonalne. Obsługa jest prosta i intuicyjna. Montaż urządzeń Ecoperla można przeprowadzić samodzielnie.

Gwarancja jakości

Polska marka Ecoperla zdobywa coraz większą popularność dzięki oferowanej jakości, pomocy na każdym etapie eksploatacji oraz korzystnym warunkom gwarancyjnym. Na wybrane stacje uzdatniania, w tych całą serię Tower dostaniemy aż 10 lat gwarancji! To naprawdę długi okres, świadczący o trwałości i dobrym doborze komponentów. Polska marka Ecoperla dba o zadowolenie swoich Klientów!

infografika Ecoperla